Sektörde 24. Yıl...
    Turkey United Kingdom Turkey United Kingdom United Kingdom United Kingdom
  • Üye Ol
  • Giriş Yap

Fertisol 20.20.20 + 8 SO3 +TE

Fertisol 20.20.20 + 8 SO3 +TE

Fertisol 20.20.20 + 8 SO3 +TE

25 KG

Fiyat :Mevcut Değil
KDV :%
KDV Tutarı :
Toplam :
FİYAT BİLGİSİ AL

FERTISOL DENGELİ; Formülleri kristal olarak üretilmiştir, suda yüksek derecede çözünürdür ayrıca sodyum, klorürler ve karbonatlar içermez, bundan dolayı bütün sulama sistemleri için uygundur. Çok az tuz içerdiğinden dolayı sedimantasyonu çok azdır, böylece damlama sulama sistemlerinin tıkanmasını önler, ayrıca tuza hassas bitkiler için ve tuzluluğun problem olduğu sıcak ve kuru iklimlerde gübre kullanımına uygundur. Gerekli makro elementler dengeli bir şekilde bulunduğu için, her tür bitkiye, her büyüme aşamasında kullanılması uygundur. Kükürt eksikliğini önlemek ve topraktaki mineral elementlerin alınabilirliğini artırmak için kükürt takviyelidir, bu formüller SO3 ile zengindir, sonuç olarak besinlerin verimli alımı ve asimilasyonu sağlarlar kısa sürede etkilerini gösterebilirler.içeriğindeki EDTA şelatlı mikro elementler, büyümeyi arttırma(alkali topraklar dahil) ve biyokimyasal etkileşimleri uyma ve farklı gübreler arasındaki geçişler için yararlıdır.

UYGULAMA;

Doz: 3-5 kg / 1000 M2

Zamanlama: Vejetatif büyüme ve meyve genişlemesi aşamasında uygulanır. 4-6 tekrarlı gübreleme (bitkinin büyüklüğüne,İklim şatları,sulama suyu kalitesi, ve topraktaki fiziksel ve kimyasal özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir).

ÜRÜN KARIŞABİLİRLİĞİ;

Ürün, farklı pestisitler ve diğer gübrelerle uyumludur. Önlem olarak, öneririz diğerleriyle birlikte az miktarda ürünü test edin.

Depolama: Serin ve kuru bir yerde, güneş ışığından ve ısı kaynaklarından uzak tutun.

Formülasyon: Toz formunda oldukça çözünür NPK.

AMBALAJ : 25 KG

Toplam Azot (N): % 20

Üre Azotu: % 16

Amonyum Azotu: % 3

Nitrat Azotu: % 1

Toplam Fosfor (P2O5): % 20

Toplam Potasyum (K2O): % 20

Suda Çözünür Kükürt (SO3): % 8

Bor (B): % 0,14

Demir (Fe): % 0,02

Çinko (Zn): % 0,01

Bakır (Cu): % 0,01

Magnezyum (MgO): % 0,01

Mangan (Mn): % 0,01