Sektörde 24. Yıl...
    Turkey United Kingdom Turkey United Kingdom United Kingdom United Kingdom
  • Üye Ol
  • Giriş Yap

Fertisol N 40 + 12 SO3 + TE

Fertisol N 40 + 12 SO3 + TE

Fertisol N 40 + 12 SO3 + TE

Fiyat :Mevcut Değil
KDV :%
KDV Tutarı :
Toplam :
FİYAT BİLGİSİ AL

FERTISOL AZOT; formülleri kristal olarak üretilmiştir, suda yüksek derecede çözünürdür ayrıca sodyum, klorürler ve karbonatlar içermez, bundan dolayı bütün sulama sistemleri için uygundur Çok az tuz içerdiğinden dolayı sedimantasyonu çok azdır, böylece damlama sulama sistemlerinin tıkanmasını önler. Çok az tuz içerdiği için, fideleri naklederken uygulamak güvenlidir. Sonraki büyüme aşamalarında, güçlü kök sistemlerinin genişlemesi ve yeni dokuların gelişmesi gibi, belirli miktarda gerekli olan besinleri sağlamak için, formüller yüksek miktarda azot ile potasyum ve fosforun karışımıdından oluşturulmuştur. kükürtn'ün bulunması, besinlerin verimli alımı ve asimilasyonu için gereklidir, çünkü topraktaki mineral elementlerin alınabilirliğinde önemli rol oynar. yüksek toprak pH koşullarında büyümeyi arttırmak, biyokimyasal etkileşimleri uyarmak ve farklı besinler arasındaki aktivasyon için EDTA şelatlı mikro-besinleri formülde doğru beslenme için ilave edilmiştir.

UYGULAMA;

Doz: 3-5 kg / 1000 smq

Zamanlama: Vejetatif büyüme ve meyve gelişimi aşamasında uygulanır. 4-6 tekrarı öneriyoruz (bitkinin büyüklüğüne,İklim şatları,sulama suyu kalitesi, ve topraktaki fiziksel ve kimyasal özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir)

ÜRÜN KARIŞABİLİRLİĞİ;

Ürün, farklı pestisitler ve diğer gübrelerle karışım için uygundur. Önlem olarak, genel kullanımdan önce az miktarda ürünü test edin.

Depolama: Serin ve kuru bir yerde, güneş ışığından ve ısı kaynaklarından uzak tutun.

Formülasyon: Toz formunda yüksek çözünür NPK.

AMBALAJ : 25 KG

 

Toplam Azot (N): % 40

Üre Azotu: % 35,5

Amonyum Azotu: % 4,5

Suda Çözünür Kükürt (SO3): % 12

Bor (B): % 0,14

Demir (Fe): % 0,02

Çinko (Zn): % 0,01

Bakır (Cu): % 0,01

Magnezyum (MgO): % 0,01

Mangan (Mn): % 0,01