Sektörde 24. Yıl...
    Turkey United Kingdom Turkey United Kingdom United Kingdom United Kingdom
  • Üye Ol
  • Giriş Yap

Fertisol 16.08.24 + 10 SO3 + TE

Fertisol 16.08.24 + 10 SO3 + TE

Fertisol 16.08.24 + 10 SO3 + TE

25 KG

Fiyat :Mevcut Değil
KDV :%
KDV Tutarı :
Toplam :
FİYAT BİLGİSİ AL

FERTISOL POTASYUM; formülleri kristal olarak üretilmiştir, suda yüksek derecede çözünürdür ayrıca sodyum, klorürler ve karbonatlar içermez, bundan dolayı bütün sulama sistemleri için uygundur.Çok az tuz içerdiğinden dolayı sedimantasyonu çok azdır, böylece damlama sulama sistemlerinin tıkanmasını önler. Fazla potas içeriği, meyve sertliği ve verimliliği arttırmak için gerektiğinde olgunlaşmada önerilir. Azotun farklı formlarda bulunması, daha hareketli ve uzun süreli bir beslenme ile bitkinin gelişimini sürdürmek ve metabolizmasını aktif tutarak bitkinin organlarının sağlıklı bir şekilde büyümesini sağlar. Kükürt eksikliğini önlemek ve topraktaki mineral elementlerin alınabilirliği için, bu formüller SO3 ile zengindir, sonu olarak , gübrelerin verimli olarak alınımını ve yüksek toprak pH koşullarında büyümeyi arttırmak, biyokimyasal etkileşimleri uyarmak ve farklı besinler arasındaki aktivasyon için EDTA şelatlı mikro-besinleri formülde doğru beslenme için ilave edilmiştir.

UYGULAMA;

Doz: 3-5 kg / 1000 smq

Zamanlama: Gelişme döneminde hasad sonuna uygulanacak 2-3 tekrarlı gübre kullanımını öneririz. (bitkinin büyüklüğüne,İklim şatları,sulama suyu kalitesi, ve topraktaki fiziksel ve kimyasal özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir).

ÜRÜN KARIŞABİLİRLİĞİ;

Ürün, farklı pestisitler ve diğer gübrelerle karışım için uygundur. Önlem olarak, genel kullanımdan önce az miktarda ürünü test edin.

Depolama: Serin ve kuru bir yerde, güneş ışığından ve ısı kaynaklarından uzak tutun.

Formülasyon: Toz formunda yüksek çözünür NPK.

AMBALAJ : 25 KG

Toplam Azot (N): % 16

Toplam Fosfor (P2O5): % 8

Toplam Potasyum (K2O): % 24

Bor (B): % 0,14

Demir (Fe): % 0,02

Çinko (Zn): % 0,01

Bakır (Cu): % 0,01

Magnezyum (MgO): % 0,01

Mangan (Mn): % 0,01