Sektörde 24. Yıl...
    Turkey United Kingdom Turkey United Kingdom United Kingdom United Kingdom
  • Üye Ol
  • Giriş Yap

Fertisol 15.30.15 + TE

Fertisol 15.30.15 + TE

Fertisol 15.30.15 + TE

Fiyat :Mevcut Değil
KDV :%
KDV Tutarı :
Toplam :
FİYAT BİLGİSİ AL

FERTISOL FOSFORLU; formülleri kristal olarak üretilmiştir, suda yüksek derecede çözünürdür ayrıca sodyum, klorürler ve karbonatlar içermez, bundan dolayı bütün sulama sistemleri için uygundur Çok az tuz içerdiğinden dolayı sedimantasyonu çok azdır, böylece damlama sulama sistemlerinin tıkanmasını önler. Çok az tuz içerdiği için, fideleri naklederken uygulamak önemlidir. Kök sisteminin erken büyüme aşamasında ve yeni dokuların gelişmesinde temel gerekli olan besinleri sağlamak için, formüller yüksek miktarda azot ile potasyum ve fosforun karışımıdından oluşur. SO3'ün bulunması, besinlerin verimli alımı ve asimilasyonu için gereklidir, çünkü topraktaki mineral elementlerin alınabilirliğinde rolü önemlidir. yüksek toprak pH koşullarında büyümeyi arttırmak, biyokimyasal etkileşimleri uyarmak ve farklı besinler arasındaki aktivasyon için EDTA şelatlı mikro-besinleri formülde doğru beslenme için ilave edilmiştir.

UYGULAMA;

Doz: 3-5 kg / 1000 smq

Zamanlama: Bitki büyüme aşaması sırasında uygulanacak, meyve tutumu ve bitki özelliklerine göre gerekli görüldüğü zamanlarda kademeli olarak kullanılması gerekmektedir.( bitkinin büyüklüğüne,İklim şatları,sulama suyu kalitesi, ve topraktaki fiziksel ve kimyasal özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir)

ÜRÜN KARIŞABİLİRLİĞİ;

Ürün, farklı pestisitler ve diğer gübrelerle karışım için uygundur. Önlem olarak, genel kullanımdan önce az miktarda ürünü test edin.

Depolama:Serin ve kuru bir yerde, güneş ışığından ve ısı kaynaklarından uzak tutun.

Formülasyon: Toz formunda yüksek çözünür NPK.

AMBALAJ : 25 KG

Toplam Azot (N): % 15

Üre Azotu: % 7

Amonyum Azotu: % 8

Toplam Fosfor (P2O5): % 30

Toplam Potasyum (K2O): % 15

Suda Çözünür Kükürt (SO3): % 13

Bor (B): % 0,14

Demir (Fe): % 0,02

Çinko (Zn): % 0,01

Bakır (Cu): % 0,01

Magnezyum (MgO): % 0,01

Mangan (Mn): % 0,01