Sektörde 24. Yıl...
    Turkey United Kingdom Turkey United Kingdom United Kingdom United Kingdom
  • Üye Ol
  • Giriş Yap

Fertisol 12.08.24 + 9 CaO + 2 MgO + TE SOP

Fertisol 12.08.24 + 9 CaO + 2 MgO  + TE   SOP

Fertisol 12.08.24 + 9 CaO + 2 MgO + TE SOP

25 Kg

Fiyat :Mevcut Değil
KDV :%
KDV Tutarı :
Toplam :
FİYAT BİLGİSİ AL

FERTISOL KALSIYUM; formülleri kristal olarak üretilmiştir, suda yüksek derecede çözünürdür ayrıca sodyum, klorürler ve karbonatlar içermez, bundan dolayı bütün sulama sistemleri için uygundur Çok az tuz içerdiğinden dolayı sedimantasyonu çok azdır, böylece damlama sulama sistemlerinin tıkanmasını önler. Hücre dokularını güçlendirmek ve metabolik aktiviteleri teşvik etmek ve aynı zamanda bitkinin kuvvetli ve sağlıklı bir şekilde büyümesi için gereken besleyici maddelerin temel miktarını sağlamak için, formüller yüksek miktarda kalsiyum ve magnezyumun, azot, fosfor ve potasyumla karışımından oluşur. kükürtün bulunması, besinlerin verimli alımı ve alınabilirliği gereklidir, çünkü topraktaki mineral elementlerin terhisinde önemli bir rol oynar. yüksek toprak pH koşullarında büyümeyi arttırmak, biyokimyasal etkileşimleri uyarmak ve farklı besinler arasındaki aktivasyon için EDTA şelatlı mikro-besinleri formülde doğru beslenme için ilave edilmiştir.

UYGULAMA;

Doz: 3-5 kg / 1000 smq

Zamanlama: Bitki büyüme, meyve tutumu ve bitki özelliklerine göre tanımlanacak muameleler ile olgunlaşma aşamalarında uygulanır.(Bitkinin büyüklüğüne,İklim şatları,sulama suyu kalitesi, ve topraktaki fiziksel ve kimyasal özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir)

ÜRÜN KARIŞABİLİRLİĞİ;

Ürün, farklı pestisitler ve diğer gübrelerle karışım için uygundur. Önlem olarak, genel kullanımdan önce az miktarda ürünü test edin

Depolama: Serin ve kuru bir yerde, güneş ışığından ve ısı kaynaklarından uzak tutun.

Formülasyon: Toz formunda yüksek çözünür NPK.

AMBALAJ : 25 KG

Toplam Azot (N): % 12

Üre Azotu: % 1

Nitrat Azotu: % 11

Toplam Fosfor (P2O5): % 8

Toplam Potasyum (K2O): % 24

Kalsiyum (CaO): % 9

Bor (B): % 0,14

Demir (Fe): % 0,02

Çinko (Zn): % 0,01

Bakır (Cu): % 0,01

Magnezyum (MgO): % 0,01

Mangan (Mn): % 0,01